Neteller

Neteller nedir, nasıl işlem yapılır, nasıl kayıt olunur?

Artık ister kurumsal şirketler adına olsun isterse de kişisel olarak son derece güvenli ve kaliteli bir alış veriş sistemi mevcuttur. Bilindiği üzere birçok insan internet üzerinden alış veriş yapmaktan son derece büyük bir keyif alırla ancak bununla birlikte ödeme noktasında kişisel bilgilerin siteye verilmesi gerekir. Bu da elbette birçok tehlikeli soruna yol açar. Bunun için de artık neteller gibi alt yapısı son derece güçlü olan bir para yatırma ya da para çekme ve alış yapma sistemi vardır.

Online olarak her türlü para transferinde kullanılan bu kaliteli sistem sayesinde kişi ya da kişiler hiçbir şekilde kendi kişisel bilgilerini vermezler. 10 yıldan fazla bir süredir dünya üzerindeki 200’den fazla ülkede geçerli olan ve sürekli olarak kullanılan bu son derece kaliteli ve güvenli sistem sayesinde birçok insan büyük bir gönül rahatlığı içinde para transferi yapabilmektedir ve bu şekilde neteller nedir sorusunun cevabı da verilmiş olur.

Sektörün En Büyüğü

Bu alanda sektörün en büyüklerinden biri olan bu kaliteli para transfer firması şu an için milyonlarca kişi tarafından bununla birlikte üstelik her gün kullanılmaktadır. Bu sayede teknolojinin de her geçen gün gelişmesi ile birlikte alt yapısın gün geçtikçe güçlendiren bu kaliteli para transfer firması ile alış veriş yapılmak büyük bir gönül rahatlığı içinde olmaktadır. Bunun nedeni ise şirketin temel amacı ve en fazla önem verdiği şey kişi ya da kişilerin home-net-plus-non-sepakişisel bilgilerinin gizliliğidir ve bununla birlikte FCA tarafından yetkilendirilmiş olup bu konuda olması gereken her türlü yasal prosedürleri yerine getirmiştir.

Bu sistem şu ana kadar yani 10 yıldan bu yana milyonlar insan tarafından kullanılmaktadır ve bu günde her hangi bir sorun yaşlanmamıştır. Bununla birlikte sistemin en güvenli yanlarından biri ise her hangi bir alış veriş yapılma anında sistemin iki tane birbirinden farklı sorusu vardır ve bu sorular yanıtlanmadan her hangi bir işlem yapılması mümkün olmaz. Bununla birlikte bu sistemi kullanmak için ise neler yapılması gerektiği adına daha detaya inmek gerekir. Peki, bu sisteme nasıl kayıt olunur sorusu adına verilecek ilk cevap ise öncelik olarak siteye giriş yapılmalı ve kayıt kısmına girilmelidir.

Kayıt İşlemi

Daha sonra ise bunun için bir form doldurulması gerekir ve bu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Bu işlem birkaç dakika içinde tamamlanır be daha sonra sın derece kolay gir şekilde para yatırımı yapılabilir. Bu e cüzdana para yükleme adına ister kredi kartı istenirse de her hangi bir banka hesabı ay da daha farklı birçok değişik yöntem kullanılarak para transferi yapılabilir. Bu sistem ile her hangi bir ATM’den son derece kolay bir şekilde hesaba bakılabilir ve bununla birlikte yine ATM’den para çekilebilir.

Elbette bir de bu para yatırma ya da çekme gibi işlemler için nasıl işlem yapılır bu konuya değinmek gerekir. Bunun için de tek yapılması gereken site üzerinden para yatırma kısmına giriş yaparak kişi ya da kişilerin karşısına çıkacak her hangi bir yöntemi seçerek para yatırma işlemini bitirebilir. Ancak kişi hangi para yatırma işlemi daha sağlıklı geliyor ise onu seçmesi son derece önemlidir. Para çekme işlemlerinde de yine ATM kullanılabilmektedir ve bunu için 4 Euro gibi bir kesinti yapılır. Ancak bununla birlikte yine her hangi bir pos cihazı üzerinden alış veriş yapıldığı zaman bir kesinti yaşlanmaz.